EHR-kood

Ehitised: Vilivere küla

Kohila vald · 718 ehitist

1 2

AadressEHR-koodKasutusotstarveKasutusel
Aasu tee 1120825931
Aasu tee 10120610455Suvila, aiamaja
Aasu tee 11120261960Üksikelamu2004
Aasu tee 13109007424Suvila, aiamaja1995
Aasu tee 15120573614Elamu, kooli vms abihoone1990
Aasu tee 15109020349Suvila, aiamaja1995
Aasu tee 4109006737Elamu, kooli vms abihoone
Aasu tee 4109006736Suvila, aiamaja1995
Aasu tee 5120680269Suvila, aiamaja1989
Aasu tee 5121380559Elamu, kooli vms abihoone
Aasu tee 6120786513Suvila, aiamaja1986
Aasu tee 7121396187Elamu, kooli vms abihoone2010
Aasu tee 7120825615
Aasu tee 8109007320Elamu, kooli vms abihoone
Aasu tee 8109007319Suvila, aiamaja1995
Aasu tee 9109007323Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 10109007333Üksikelamu
Aasumäe tn 11109007422Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 12120718753Suvila, aiamaja
Aasumäe tn 12120718872Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 13109007318Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 14109007018Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 15109007005Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 16120684548Suvila, aiamaja2013
Aasumäe tn 18120672418Suvila, aiamaja
Aasumäe tn 19109007006Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 2120800654Suvila, aiamaja
Aasumäe tn 21109007009Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 21109007008Suvila, aiamaja1995
Aasumäe tn 22120661377Suvila, aiamaja
Aasumäe tn 25120693924Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 25120710291Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 26109007017Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 26109007015Suvila, aiamaja1935
Aasumäe tn 26109007016Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 27109025404Üksikelamu1995
Aasumäe tn 3120825954
Aasumäe tn 5120259336Üksikelamu2007
Aasumäe tn 6120791238Suvila, aiamaja
Aasumäe tn 7120530208Üksikelamu1947
Aasumäe tn 8120680235Suvila, aiamaja1987
Aasumäe tn 8109007413Elamu, kooli vms abihoone
Aasumäe tn 9120685186Elamu, kooli vms abihoone2013
Aasumäe tn 9120685184Elamu, kooli vms abihoone
Allika-Hansu109005561Üksikelamu1910
Allika-Hansu109020817Elamu, kooli vms abihoone1998
Allika-Hansu109020819Elamu, kooli vms abihoone1998
Allika-Hansu120875939Elamu, kooli vms abihoone
Allika-Hansu/1109020818Elamu, kooli vms abihoone1998
Allika-Juuli120062753Üksikelamu2003
Allika-Mardi120838544Muu meelelahutushoone2019
Aspere120537820Üksikelamu2016
Aspere/1109018364Suvila, aiamaja1994
Asta109005577Üksikelamu1899
Hirsi109019181Üksikelamu1920
Hundinuia tn 1120570945Üksikelamu2023
Hundinuia tn 3121268386Elamu, kooli vms abihoone
Hundinuia tn 3120578505Suvila, aiamaja1990
Hundinuia tn 4109006823Suvila, aiamaja1995
Hundinuia tn 6109005905Suvila, aiamaja1995
Juku120829179Suvila, aiamaja
Järsaku121349090Üksikelamu
Jõe120743802
Jõe120743811
Jõekalda120309016Üksikelamu
Jõekalda/1109025947Suvila, aiamaja1995
Jõeäärse120303807Üksikelamu2007
Jõhvika tn 1121263869Suvila, aiamaja
Jõhvika tn 2120551089Üksikelamu1995
Jõhvika tn 3120771149Suvila, aiamaja
Jõhvika tn 4120777011
Jõhvika tn 6120588676Suvila, aiamaja1994
Kaarlisauna109021502Üksikelamu1910
Kadakmänni120655822Üksikelamu1936
Kadakmänni120655828Elamu, kooli vms abihoone2021
Kalda109019846Üksikelamu1996
Kaldaääre põik 1120754256
Kaldaääre põik 1120754148Suvila, aiamaja1987
Kaldaääre põik 3120754372Suvila, aiamaja2001
Kaldaääre põik 5120778131Suvila, aiamaja1986
Kaldaääre põik 7120739119Suvila, aiamaja1987
Kaldaääre põik 9120778130Suvila, aiamaja1987
Kaldaääre tee 1109027139Üksikelamu1987
Kaldaääre tee 10120778735
Kaldaääre tee 11120606635Suvila, aiamaja1990
Kaldaääre tee 12120778740
Kaldaääre tee 13120778137
Kaldaääre tee 14120778126Suvila, aiamaja1991
Kaldaääre tee 15120778118
Kaldaääre tee 17109027020Suvila, aiamaja1989
Kaldaääre tee 18109026300Suvila, aiamaja1995
Kaldaääre tee 2120571658Elamu, kooli vms abihoone1998
Kaldaääre tee 2120571654Üksikelamu
Kaldaääre tee 20120841358Suvila, aiamaja1989
Kaldaääre tee 22120778112
Kaldaääre tee 24121292951Elamu, kooli vms abihoone
Kaldaääre tee 24120778111Üksikelamu1995
Kaldaääre tee 26120743707
Kaldaääre tee 26120268765Suvila, aiamaja1985
Kaldaääre tee 3120778152Suvila, aiamaja1988
Kaldaääre tee 4120723277Suvila, aiamaja1986
Kaldaääre tee 5120308672Üksikelamu2006
Kaldaääre tee 6109027144Üksikelamu1995
Kaldaääre tee 6a120797508Elamu, kooli vms abihoone
Kaldaääre tee 7120778141Suvila, aiamaja1994
Kaldaääre tee 8120778730Suvila, aiamaja1980
Kaldaääre tee 9109007477Suvila, aiamaja1995
Kallaste tee 10120609929Suvila, aiamaja1989
Kallaste tee 12109006816Elamu, kooli vms abihoone
Kallaste tee 12109006815Suvila, aiamaja1995
Kallaste tee 14120608065Elamu, kooli vms abihoone
Kallaste tee 14120608059Suvila, aiamaja
Kallaste tee 2109005551Elamu, kooli vms abihoone
Kallaste tee 2109005550Üksikelamu1947
Kallaste tee 2109005552Elamu, kooli vms abihoone
Kallaste tee 20109007262Üksikelamu1996
Kallaste tee 22109025546Üksikelamu1987
Kallaste tee 24120711055Elamu, kooli vms abihoone
Kallaste tee 24120643246Üksikelamu1995
Kallaste tee 28109021904Üksikelamu1890
Kallaste tee 28120313832Elamu, kooli vms abihoone2013
Kallaste tee 28120605409Elamu, kooli vms abihoone2013
Kallaste tee 28/2109021905Elamu, kooli vms abihoone2000
Kallaste tee 30109006540Elamu, kooli vms abihoone1993
Kallaste tee 30109006539Üksikelamu1993
Kallaste tee 30121442350Elamu, kooli vms abihoone
Kallaste tee 32120860686Üksikelamu1984
Kallaste tee 34109025933Üksikelamu1987
Kallaste tee 4120740536Suvila, aiamaja1988
Kallaste tee 6120303566Suvila, aiamaja1987
Kallaste tee 8109006978Suvila, aiamaja1995
Karikakra tn 1120778845
Karikakra tn 2109027142Üksikelamu1995
Karikakra tn 4120778775
Karina109025847Üksikelamu1997
Kariste vkt 1120691038Suvila, aiamaja
Kariste vkt 10121363115Elamu, kooli vms abihoone
Kariste vkt 10121363114Üksikelamu
Kariste vkt 11120270158Üksikelamu1993
Kariste vkt 13120789526
Kariste vkt 16120789528
Kariste vkt 17120739654
Kariste vkt 17120739556Suvila, aiamaja1988
Kariste vkt 18120246935Üksikelamu2002
Kariste vkt 18120740559
Kariste vkt 18120740574
Kariste vkt 2120738642Suvila, aiamaja1987
Kariste vkt 21120605435Üksikelamu
Kariste vkt 22120789508Üksikelamu2019
Kariste vkt 23120789516Suvila, aiamaja
Kariste vkt 24121334660Elamu, kooli vms abihoone
Kariste vkt 24120635197Suvila, aiamaja1995
Kariste vkt 25120678910Suvila, aiamaja2001
Kariste vkt 3120675634Üksikelamu1995
Kariste vkt 4120724386Suvila, aiamaja1995
Kariste vkt 5120760910Suvila, aiamaja2007
Kariste vkt 7121271343Elamu, kooli vms abihoone
Kariste vkt 8120789504
Kariste vkt 9109027140Üksikelamu1995
Karumäe109006813Elamu, kooli vms abihoone
Karumäe109006814Elamu, kooli vms abihoone1992
Karumäe109006812Üksikelamu1995
Kassi120720513Loomakasvatushoone, sealhulgas karuslooma- või linnukasvatus
Kassi pumbamaja109007172Kaevumaja
Kati-Kodu109006770Erihooldekodu1983
Kibuvitsa120800850Üksikelamu
Kibuvitsa/1109020249Üksikelamu1899
Kiili tn 1120559249Suvila, aiamaja
Kiili tn 11120778744
Kiili tn 151207607761995
Kiili tn 2120778748
Kiili tn 9120714867Elamu, kooli vms abihoone
Kiili tn 9120714783Suvila, aiamaja
Kimalase tn 1120763082Üksikelamu1995
Kimalase tn 2121389789Elamu, kooli vms abihoone
Kimalase tn 2120847710Suvila, aiamaja1995
Kimalase tn 3120314535Elamu, kooli vms abihoone
Kimalase tn 3120314517Suvila, aiamaja
Kimalase tn 4120849130Üksikelamu
Kimalase tn 5120282712Suvila, aiamaja
Kimalase tn 6109022905Suvila, aiamaja2001
Kodu põik 1109021688Suvila, aiamaja1994
Kodu põik 11120581345Üksikelamu1995
Kodu põik 13120729101Suvila, aiamaja
Kodu põik 15109007430Suvila, aiamaja1995
Kodu põik 17120848347Suvila, aiamaja1989
Kodu põik 2109006821Suvila, aiamaja1947
Kodu põik 3121315863Elamu, kooli vms abihoone
Kodu põik 3109006991Suvila, aiamaja1995
Kodu põik 4109021662Suvila, aiamaja1993
Kodu põik 5109025955Suvila, aiamaja1987
Kodu põik 6120848097Suvila, aiamaja1989
Kodu põik 9109007713Suvila, aiamaja1995
Kodu tn 1109006982Suvila, aiamaja1987
Kodu tn 10109006983Suvila, aiamaja1995
Kodu tn 2109021809Suvila, aiamaja1997
Kodu tn 3109006985Suvila, aiamaja1995
Kodu tn 6109021894Elamu, kooli vms abihoone1990
Kodu tn 8109007698Suvila, aiamaja1995
Koidu tn 1109006739Suvila, aiamaja1995
Koidu tn 10120671976Suvila, aiamaja1993
Koidu tn 11120613293Suvila, aiamaja
Koidu tn 11120613296Elamu, kooli vms abihoone
Koidu tn 13120777004
Koidu tn 14120771530Suvila, aiamaja
Koidu tn 16120611542Üksikelamu1995
Koidu tn 16120611657Elamu, kooli vms abihoone
Koidu tn 1a120776919
Koidu tn 2120535757Üksikelamu1995
Koidu tn 4120839869Suvila, aiamaja1995
Koidu tn 5120673519Üksikelamu
Koidu tn 5a120680210Üksikelamu1980
Koidu tn 5a120680214Elamu, kooli vms abihoone1989
Koidu tn 6120776945
Koidu tn 7120776923
Koidu tn 8120776965
Koidu tn 9120836992Suvila, aiamaja1992
Kooli120265179Elamu, kooli vms abihoone
Kooli109005570Elamu, kooli vms abihoone
Kooli109005569Elamu, kooli vms abihoone
Kooli109005568Üksikelamu1898
Kullametsa121347014Üksikelamu
Kullerkupu tn 1120778915
Kullerkupu tn 2120778913
Kullerkupu tn 3120778916
Kullerkupu tn 4120573574Üksikelamu1995
Kullerkupu tn 4120573576Elamu, kooli vms abihoone
Kullerkupu tn 6120573878Elamu, kooli vms abihoone
Kullerkupu tn 6120573841Üksikelamu1995
Kullerkupu tn 8121393829Suvila, aiamaja
Kure tn 1120814752Suvila, aiamaja1988
Kure tn 10120798985Suvila, aiamaja1986
Kure tn 11109019248Suvila, aiamaja1995
Kure tn 12120811370Suvila, aiamaja1989
Kure tn 13120678550Üksikelamu1995
Kure tn 14120837621Suvila, aiamaja1993
Kure tn 15120669946Suvila, aiamaja
Kure tn 16109019075Suvila, aiamaja1995
Kure tn 17109019372Suvila, aiamaja1990
Kure tn 18109021334Suvila, aiamaja1995
Kure tn 19109019672Suvila, aiamaja1995
Kure tn 19109019680Elamu, kooli vms abihoone1995
Kure tn 2109025897Suvila, aiamaja1987
Kure tn 20120766307Suvila, aiamaja1987
Kure tn 21109007060Suvila, aiamaja1987
Kure tn 22109019250Suvila, aiamaja1992
Kure tn 23109007338Suvila, aiamaja1987
Kure tn 24120293828Suvila, aiamaja1990
Kure tn 25109019375Suvila, aiamaja1995
Kure tn 26109019358Üksikelamu1990
Kure tn 27109019374Suvila, aiamaja1992
Kure tn 28120575264Üksikelamu1987
Kure tn 29109027753Suvila, aiamaja1989
Kure tn 3120814747Suvila, aiamaja1987
Kure tn 30109019369Suvila, aiamaja1992
Kure tn 31109024640Suvila, aiamaja1987
Kure tn 32109006452Suvila, aiamaja1987
Kure tn 34121300655Suvila, aiamaja1990
Kure tn 35109019659Suvila, aiamaja1995
Kure tn 36109006610Suvila, aiamaja1987
Kure tn 37120815210
Kure tn 4120841602Suvila, aiamaja1994
Kure tn 41121292737Üksikelamu
Kure tn 43121303516Suvila, aiamaja1989
Kure tn 45109006475Suvila, aiamaja1987
Kure tn 47120801276Suvila, aiamaja1991
Kure tn 49120838759Suvila, aiamaja1994
Kure tn 5120840609Suvila, aiamaja1991
Kure tn 51120650362Suvila, aiamaja
Kure tn 51120650369Elamu, kooli vms abihoone
Kure tn 53120809224Suvila, aiamaja1989
Kure tn 53121295714Elamu, kooli vms abihoone
Kure tn 6120801037Suvila, aiamaja1990
Kure tn 7109025959Suvila, aiamaja1987
Kure tn 7120688878Elamu, kooli vms abihoone
Kure tn 8109019805Suvila, aiamaja1987
Kure tn 9109019291Suvila, aiamaja1987
Kuuse109005523Üksikelamu1930
Kõpre tee 1120295982Üksikelamu1995
Kõpre tee 11109026165Üksikelamu1912
Kõpre tee 5109021379Suvila, aiamaja1995
Kõpre tee 7120624955Suvila, aiamaja
Kõpre tee 9120852931Suvila, aiamaja1994
Kõrkja tn 1109027143Üksikelamu1987
Kõrkja tn 2120531539Elamu, kooli vms abihoone1999
Kõrkja tn 2120531523Elamu, kooli vms abihoone1996
Kõrkja tn 2120531522Üksikelamu1998
Kõrkja tn 3120062899Üksikelamu2007
Kõrkja tn 4120737010Elamu, kooli vms abihoone
Kõrkja tn 4109025935Üksikelamu1987
Leegi109020983Üksikelamu1939
Leesika109007177Muu kolme või enama korteriga elamu1958
Leesika121448004Elamu, kooli vms abihoone1940
Leetsi109006240Üksikelamu1983
Lehise120292846Üksikelamu2006
Leidre120820141Üksikelamu1937
Leidre120848034Elamu, kooli vms abihoone1991
Leidre120848083Elamu, kooli vms abihoone
Leidre120848039Elamu, kooli vms abihoone
Leidre121283565Elamu, kooli vms abihoone
Lepiku109005574Üksikelamu1880
Liblika tn 1120728876Suvila, aiamaja
Liblika tn 2120778747
Liblika tn 3120778763
Liblika tn 4120778757
Liblika tn 5120845678Suvila, aiamaja1995
Liblika tn 6120778759
Liblika tn 6121301839Elamu, kooli vms abihoone
Liblika tn 7120752530
Linnupesa120784210Üksikelamu2019
Mai120843838Üksikelamu1939
Maikellukese tn 1109022765Suvila, aiamaja1999
Maikellukese tn 2120778852
Maikellukese tn 3121427201Üksikelamu2026
Maikellukese tn 3121374436Elamu, kooli vms abihoone2026
Maikellukese tn 4120778850
Maikellukese tn 6120778774
Mardika tn 10109022743Suvila, aiamaja1998
Mardika tn 12120293902Üksikelamu1999
Mardika tn 2120798251Suvila, aiamaja1986
Mardika tn 3109027045Muu terminalihoone2001
Mardika tn 6120797578Suvila, aiamaja1990
Mardika tn 8120308763Üksikelamu
Meelespea tn 1121405799Suvila, aiamaja
Meelespea tn 2120849138Suvila, aiamaja
Metsakodu tn 1120777442
Metsakodu tn 10109027670Üksikelamu2002
Metsakodu tn 11120777453Suvila, aiamaja1990
Metsakodu tn 12120777461
Metsakodu tn 13120644223Suvila, aiamaja1990
Metsakodu tn 14120777460
Metsakodu tn 15109022980Suvila, aiamaja1899
Metsakodu tn 16120777464
Metsakodu tn 18120777466
Metsakodu tn 19109022605Suvila, aiamaja1987
Metsakodu tn 2120289326Suvila, aiamaja1987
Metsakodu tn 20120608418Suvila, aiamaja
Metsakodu tn 21120777478
Metsakodu tn 22120644463Elamu, kooli vms abihoone1988
Metsakodu tn 22120644447Suvila, aiamaja1988
Metsakodu tn 23120777479
Metsakodu tn 24120287278Suvila, aiamaja1984
Metsakodu tn 25109006546Suvila, aiamaja1991
Metsakodu tn 261207774721987
Metsakodu tn 27120866150Elamu, kooli vms abihoone1998
Metsakodu tn 27121288566Suvila, aiamaja
Metsakodu tn 28120777474
Metsakodu tn 3120777447
Metsakodu tn 30120777475
Metsakodu tn 32120562978Muu põllu-, metsa-, jahi- või kalamajandushoone2008
Metsakodu tn 32120562704Suvila, aiamaja
Metsakodu tn 34120603889Üksikelamu
Metsakodu tn 36109007490Suvila, aiamaja1987
Metsakodu tn 38109007509Suvila, aiamaja1987
Metsakodu tn 4120777441
Metsakodu tn 61207774401987
Metsakodu tn 7121323186Elamu, kooli vms abihoone
Metsakodu tn 7120777450Suvila, aiamaja1995
Metsakodu tn 9120777451
Metsanurga põik 1120309072Üksikelamu2006
Metsanurga põik 10120808315
Metsanurga põik 10120777316Suvila, aiamaja
Metsanurga põik 2120777291
Metsanurga põik 4120646676Elamu, kooli vms abihoone
Metsanurga põik 4120646798Elamu, kooli vms abihoone1990
Metsanurga põik 6120777310
Metsanurga põik 8120633395Suvila, aiamaja
Metsanurga tn 10120777313
Metsanurga tn 11120777018
Metsanurga tn 121207773181995
Metsanurga tn 13120576919Üksikelamu1995
Metsanurga tn 14120777321
Metsanurga tn 15120546859Suvila, aiamaja1985
Metsanurga tn 16120287957Üksikelamu
Metsanurga tn 17120243830Üksikelamu1995
Metsanurga tn 17/1109027051Suvila, aiamaja1995
Metsanurga tn 19120777123
Metsanurga tn 2120311113Suvila, aiamaja1984
Metsanurga tn 21120777141Suvila, aiamaja1992
Metsanurga tn 23120756485Elamu, kooli vms abihoone2004
Metsanurga tn 23120756425Suvila, aiamaja1988
Metsanurga tn 23120756492Elamu, kooli vms abihoone1988
Metsanurga tn 25120821638
Metsanurga tn 27120777147
Metsanurga tn 29120540737Elamu, kooli vms abihoone
Metsanurga tn 29120312908Üksikelamu1987
Metsanurga tn 3121302460Elamu, kooli vms abihoone2004
Metsanurga tn 31120541245Üksikelamu2009
Metsanurga tn 33120777327
Metsanurga tn 33120821059Elamu, kooli vms abihoone
Metsanurga tn 37120758248Suvila, aiamaja1992
Metsanurga tn 4120777294Suvila, aiamaja1990
Metsanurga tn 4121440619Elamu, kooli vms abihoone1987
Metsanurga tn 6109027146Üksikelamu1995
Metsanurga tn 7120536200Suvila, aiamaja1980
Metsanurga tn 8120777289
Metsasalu120733667Üksikelamu
Metsasalu põik 1120778831
Metsasalu põik 2120753930Suvila, aiamaja1991
Metsasalu põik 4120778842
Metsasalu tn 1120691690Suvila, aiamaja
Metsasalu tn 10120677487Suvila, aiamaja
Metsasalu tn 14120573553Üksikelamu1995
Metsasalu tn 14120573554Elamu, kooli vms abihoone
Metsasalu tn 16120573560Muu põllu-, metsa-, jahi- või kalamajandushoone1990
Metsasalu tn 16120573556Suvila, aiamaja
Metsasalu tn 18120258481Üksikelamu1995
Metsasalu tn 2109025946Suvila, aiamaja1995
Metsasalu tn 22120778922
Metsasalu tn 24120808064Suvila, aiamaja1984
Metsasalu tn 26120859868Elamu, kooli vms abihoone
Metsasalu tn 26120704083Suvila, aiamaja1990
Metsasalu tn 4120570822Elamu, kooli vms abihoone
Metsasalu tn 4120570811Suvila, aiamaja
Metsasalu tn 8120573605Üksikelamu1995
Metsasalu tn 8120573609Elamu, kooli vms abihoone1990
Metsaserva120262565Üksikelamu1901
Mikkori-Metsa120556914Elamu, kooli vms abihoone
Mikkori-Metsa120597989Elamu, kooli vms abihoone
Mikkori-Metsa120597981Üksikelamu2016
Muhvi tn 10120777485
Muhvi tn 11120543238Üksikelamu2016
Muhvi tn 12120777490
Muhvi tn 14120777495
Muhvi tn 4120777480
Muhvi tn 6121387196Suvila, aiamaja1997
Muhvi tn 7120605486Elamu, kooli vms abihoone1990
Muhvi tn 7120313769Suvila, aiamaja1983
Muhvi tn 8120777483
Muhvi tn 9120591405Elamu, kooli vms abihoone1999
Muhvi tn 9120254254Suvila, aiamaja1987
Muraka tn 1120623216Elamu, kooli vms abihoone
Muraka tn 1120623221Muu põllu-, metsa-, jahi- või kalamajandushoone
Muraka tn 1120623079Suvila, aiamaja
Muraka tn 2120776967
Muraka tn 3120841501Suvila, aiamaja1988
Muraka tn 4120776948
Muraka tn 5120659405Suvila, aiamaja
Muraka tn 6120776947Suvila, aiamaja1987
Mustika tn 1120648796Suvila, aiamaja
Mustika tn 10120776980
Mustika tn 11120776916
Mustika tn 131207769181995
Mustika tn 2120776975
Mustika tn 3120776972
Mustika tn 4120776976
Mustika tn 5120824063
Mustika tn 6120776978
Mustika tn 7120842441Suvila, aiamaja1995
Mustika tn 8120776979
Männiku109006152Üksikelamu1977
Männimetsa120824343
Naksitralli tn 2120777458Suvila, aiamaja1988
Naksitralli tn 2120827770
Naksitralli tn 4120565267Suvila, aiamaja1988
Naksitralli tn 6109006495Suvila, aiamaja1995
Niinepuu109025930Üksikelamu1961
Niinepuu/1109025940Üksikelamu1987
Oja tn 5121309986Suvila, aiamaja1988
Oja tn 9121279462Suvila, aiamaja
Ojaveere120261046Üksikelamu2011
Oksa120305864Üksikelamu1950
Oru tn 1120776913
Otsakodu109020674Üksikelamu1997
Paju121339807Üksikelamu2023
Paluka1208206161991
Pedaja120640903Elamu, kooli vms abihoone2012
Pedaja120640901Üksikelamu2012
Pedruski120837049Elamu, kooli vms abihoone1992
Pedruski120837116Elamu, kooli vms abihoone1992
Pedruski120827789Üksikelamu1880
Pedruski120837106Elamu, kooli vms abihoone1880
Pedruski120837098Elamu, kooli vms abihoone1992
Pipra tn 1109007335Elamu, kooli vms abihoone
Pipra tn 1109007334Suvila, aiamaja1995
Pipra tn 3120260665Suvila, aiamaja2004
Pipra tn 5109007336Suvila, aiamaja1987
Pipra tn 5109007337Elamu, kooli vms abihoone
Pohla tn 1120825457
Pohla tn 2120776983
Pohla tn 3120776981
Pohla tn 4120835949Suvila, aiamaja1990
Pohla tn 5121328191Suvila, aiamaja
Poku tn 1120283316Üksikelamu1991
Poku tn 10120612319Üksikelamu1987
Poku tn 11120777407
Poku tn 12120265380Suvila, aiamaja1989
Poku tn 13109006322Suvila, aiamaja1987
Poku tn 14120802669Elamu, kooli vms abihoone2016
Poku tn 15120777404
Poku tn 17109018765Suvila, aiamaja1986
Poku tn 19109025956Üksikelamu1987
Poku tn 2120606862Suvila, aiamaja
Poku tn 4120777432
Poku tn 5121294586Elamu, kooli vms abihoone
Poku tn 5120777410
Poku tn 7120777408
Poku tn 8120777414
Preesi120820497
Preesi120820496

1 2